Oferty turystyczne dla singli

hiszpania dla samotnychMalaga to piękne, tętniące życiem w dzień i w nocy miasto, położone na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Fantastyczne, rozległe plaże, słońce, a także kultura i sztuka przyciągają do niej rok rocznie rzesze turystów. To wspaniałe miasto odwiedzają całe rodziny i grupy przyjaciół, jednak jeśli na taką wycieczkę wybierzemy się samotnie, z pewnością nie będziemy się nudzić. Malaga jest rajem dla singli.

Wczasy za granicą to nie tylko okazja do zwiedzania wspaniałych zabytków, leżenia na plaży w cieniu palm z kolorowym drinkiem w dłoni i podziwiania egzotycznych krajobrazów. To także czas, kiedy możemy z bliska przyjrzeć się obcej kulturze, poznać sposób życia mieszkańców, przez kilka dni żyć ich życiem. Południowe wybrzeże Hiszpanii, a zwłaszcza piękna stolica Costa del Sol, to miejsce gdzie ludzie kochają aktywny tryb życia i zabawę, dlatego Malaga tętni życiem nie tylko w dzień, ale także nocą.

 

MALAGA NIGDY NIE ŚPI

Jest tutaj mnóstwo dyskotek, clubów i pubów, otwartych od wczesnego wieczora do późnych godzin porannych. Niektóre z nich urządzone są w tradycyjnym, hiszpańskim stylu, inne są bardzo nowoczesne. Można się tutaj bawić zarówno przy muzyce latino, jazz, reggae czy wielu innych. Przyjeżdżają tutaj urlopowicze z wielu krajów i w różnych grupach wiekowych, aby tańczyć, napić się drinka i spotkać ludzi, aby po prostu dobrze się bawić.

Życie nocne w Maladze skupia się głównie w dzielnicy El Palo i Pedregalejo w licznych barach i pubach, przy Plaza de Uncibay i w okolicy La Malagueta, gdzie znajdują się najpopularniejsze wśród młodych ludzi lokale, restauracje i bary, jednak równie bujnie rozkwita na zatłoczonych placach i placykach. To nie tylko deptaki do tańczenia, ale też miejsca, gdzie spieszący na imprezy ludzie gromadzą się, aby skonsumować kupione wcześniej w supermarketach napoje alkoholowe, zanim wybiorą się do nocnych klubów, które zapełniają się dopiero około północy.

 

ATRAKCYJNA OFERTA DLA SINGLI

Stolica Costa del Sol słynie z otwartych, przyjaźnie nastawionych mieszkańców, pięknych Hiszpanek i przystojnych Hiszpanów, ale także tłumów zagranicznych wczasowiczów, dlatego wczasy w Maladze to świetna okazja do nawiązania nowych, interesujących znajomości. Miasto to przede wszystkim sprzyja dobrej zabawie, szczególnie nocą. Znajduje się tutaj wiele kolorowych i stylowych lokali z muzyką, alkoholem i naprawdę dobrym jedzeniem. Kluby, dyskoteki i przytulne restauracyjki, serwujące wyśmienite wino, a także słoneczne plaże Malagi to miejsca gdzie żaden singiel nie będzie czuł się samotny.

Osób podróżujących samotnie jest coraz więcej, dlatego obecnie wiele biur podróży ma w swojej ofercie wycieczki dla singli. Zazwyczaj oferują aktywne spędzanie czasu i szansę na poznanie nowych ludzi, która jednak nie pozbawi nas chwili samotności, jeśli tylko takiej zapragniemy. Dzięki takiej organizacji czasu będziemy mieć okazję nie tylko leniuchować na plaży, ale także zwiedzić wiele wspaniałych zabytków, takich jak twierdza La Alcazaba czy piękne pałace i muzea. W trakcie takich pieszych wycieczek łatwo nawiązywać nowe znajomości, wymieniając się wrażeniami.

Ekscytującymi wydarzeniami są także hucznie obchodzone tutaj święta religijne. Co prawda mają miejsce tylko kilka razy w roku, ale za to z wielką pompą i o spaniu nie ma wtedy mowy. W Wielkanoc czy też w Niedzielę Palmową ulice przemierzają procesje niosące wystawne ołtarze – trony ze świętymi figurami tonące w kwiatach, podczas gdy mieszkańcy oglądają widowisko świetnie się bawiąc, popijając wino.

Udostępnij na: